TUBINI vykurovacie teleso 596x1782mm, Antracit DC335T
TUBINI vykurovacie teleso 596x1782mm, Antracit DC335T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC335T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TUBINI |
| Rozmer | 596x1782 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 1782 mm |
| Objem | 9.10 l |
| Farba | Antracit |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 800 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 1001 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 20.1000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888403 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 800 W, chróm MOA-C-800
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar vaňová zástena pravá, 2 krídla, 130 x 150 cm, priehľadná, biela - 897-130-100-20-00-P
expedícia do 10 dní271,15 €
Vaňová zástena Mexen Mist 2-krídla ľavá 130 x 150 cm, priehľadná, zlatá - 8A9-130-002-50-00-L
expedícia do 10 dní229,88 €
Mexen Lunar vaňová zástena pravá, 2 krídla, 140 x 150 cm, priehľadná, biela - 897-140-100-20-00-P
expedícia do 10 dní282,93 €


