TURF betónové umývadlo vrátane výpuste, ?44x14,50 cm, biely pieskovec AR437
TURF betónové umývadlo vrátane výpuste, ?44x14,50 cm, biely pieskovec AR437
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AR437 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Ošetrené vodeodolnou nanovrstvou, ktorá zároveň uľahčuje čistenie
- Nie je určené na vonkajšie použitie
- Dodávané vrátane uzatvárateľného výpustu Click Clack so zátkou vo farbe umývadla
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 44x14,5 cm |
| Priemer zátky | 440 mm |
| Šírka | 440 mm |
| Výška | 145 mm |
| Hĺbka | 440 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Betón |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Výbava | S výpustí |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886409 |
| Taric | 68109900 |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, slonová kosť DK005
expedícia do 8 dní259,01 €
Pri platbe vopred iba 246,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 60 cm s umývadlom Otis, 1 zásuvka, grafit matný/biela matná - 91A10-06023-1-BF66-W18M01
expedícia do 10 dní300,37 €

