TWIG umývadlo 60x47 cm, liaty mramor, biela TW060
TWIG umývadlo 60x47 cm, liaty mramor, biela TW060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TW060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Dizajnový záklop výpuste s logom
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 60x47 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Hĺbka | 470 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-skrutky, Na postavenie, Do nábytku |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 19.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913826559 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Neuzatvárateľný výpust s mriežkou pre umývadlá bez prepadu, V 25-50mm, chróm CV2009
expedícia do 8 dní13,14 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
Podobný tovar
GODIVA umývadlo 58x44cm, liaty mramor, biela GU058
expedícia do 8 dní149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
PURITY keramické umývadlo 60x42cm (2507) 10PL50060
expedícia do 8 dní146,58 €
Pri platbe vopred iba 139,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS CADURA Jednodielne posuvné dvere s pevnou stenou, pravé čierna mat CAS2D1600668
na objednávku1 036,35 €
Pri platbe vopred iba 960,00 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 160 cm, matné, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-160-000-31-66
expedícia do 10 dní388,71 €
DEEP sprchové dvere 1400x1650mm, číre sklo MD1416
expedícia do 8 dní309,26 €
Pri platbe vopred iba 287,00 €


