UBEGA keramické umývadlo 38x13,5x38 cm, na dosku BH7006
UBEGA keramické umývadlo 38x13,5x38 cm, na dosku BH7006
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BH7006 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 38x13,5x38 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Štvorec |
| Hmotnosť / ks | 10.9600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913823985 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Podobný tovar
CENTO keramické umývadlo 45x45cm, na dosku 354401
expedícia do 8 dní316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
PURITY keramické umývadlo 50x42cm, na dosku (2505) 10PL66050
expedícia do 8 dní150,15 €
Pri platbe vopred iba 142,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LUGANO keramické umývadlo priemer 41x11,5 cm, na dosku AR491
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
PRIORI keramické umývadlo, priemer 42cm, biela s modrým vzorom PI012
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €


