ULTRAMIX dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019BC
ULTRAMIX dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019BC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988653 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 534,86 €
Pri platbe vopred iba 1 456,00 €
1 005,09 €
Pri platbe vopred iba 953,00 €
1 287,15 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €

