ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierna mat/chróm UT010BC
ULTRAMIX nástenná vaňová batéria, čierna mat/chróm UT010BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT010BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988714 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 003,38 €
Pri platbe vopred iba 927,00 €
ULTRATAP nástenná vaňová batéria, čierna mat/zlato mat UT010TBG
expedícia do 8 dní283,06 €
Pri platbe vopred iba 261,00 €

