ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm UT042
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913987946 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, chróm SG202
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Hlavová sprcha, priemer 255mm, ABS/chróm/biela SK151
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
244,82 €
Pri platbe vopred iba 227,00 €
Blanco LEMIS 8S-IF 523036 dvojdrez s odkvapom, obojstr. nerez kartáčovaná, vstav/do roviny
na objednávku298,46 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
378,23 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €

