ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, dub emporio AI355
ALTAIR umývadlová skrinka 52x72, 5x45cm, dub emporio AI355
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AI355 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | ALTAIR |
| Rozmer | 51,8x72,5x45,2 cm |
| Šírka | 518 mm |
| Výška | 725 mm |
| Hĺbka | 452 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub emporio |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 25.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913914577 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
86,15 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ALTAIR vysoká skrinka 35x150x31cm, dub emporio AI450
expedícia do 8 dní251,22 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
148,29 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
Aqualine Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.30-45mm, chróm TF7001
expedícia do 8 dní12,02 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
91,11 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
ETIDE umývadlová skrinka 51,5x85x44 cm, biela mat ET515
expedícia do 8 dní224,52 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VEGA umývadlová skrinka 51,5x60x43,6 cm, 2xzásuvka, biela VG052
expedícia do 8 dní201,65 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €


