ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042B
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat UT042B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988271 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €

