ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UT003B
ULTRAMIX stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UT003B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT003B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 161 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988042 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 543,47 €
Pri platbe vopred iba 1 426,00 €
Deante Silia voľne stojaca umývadlová batéria, kartáčovaná oceľ BQS_F2KK
expedícia do 12 dní760,24 €

