ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/chróm UT007BC
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste , čierna mat/chróm UT007BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT007BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 301 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0610 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988622 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE SQUARE obdĺžnikový sprchovací kút 1300x1000mm, hranaté pojazdy TL1310-5002
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
Mexen Omega výsuvná sprchová kabína 130 x 100 cm, priehľadná, zlatá - 825-130-100-50-00
expedícia do 10 dní480,41 €
REA Primo Slide Sprchovací kút 130x100 Chrome KPL-K3567
expedícia do 12 dní248,04 €
Pri platbe vopred iba 241,00 €

