ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017BC
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017BC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT017BC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988646 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004T
expedícia do 8 dní210,12 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT017VBC
expedícia do 8 dní448,04 €
Pri platbe vopred iba 414,00 €
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT017V
expedícia do 8 dní343,85 €
Pri platbe vopred iba 318,00 €

