ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT019V
ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT019V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019V |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990557 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars kúpeľňový radiátor 900 x 400 mm, 309 W, antracit - W110-0900-400-00-66
expedícia do 10 dní72,71 €
163,80 €
radiátor MONDRIAN 400 x 1140 mm, C31 black mat, stredové pripojenie 50 mm RADMON401131SP
do 10 dní v e-shope300,81 €

