ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041V
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm UT041V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990762 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
278,30 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
TEKA Komínový odsávač pár DLV 99670 TOS BK Čierna, š= 90 cm
expedícia do 14 dní580,89 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €

