ULTRATAP nástenná sprchová batéria, chróm UT011T
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, chróm UT011T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989278 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
438,14 €
Pri platbe vopred iba 403,00 €
REA Sue umývadlo na dosku, transparent REA-U4702
expedícia do 12 dní141,71 €
Pri platbe vopred iba 138,00 €

