ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/chróm UT011TBC
ULTRATAP nástenná sprchová batéria, čierna mat/chróm UT011TBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT011TBC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 280 mm |
| Hloubka | 98 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.9110 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990090 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, čierna mat SD715
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar Duo 160 cm, grafit, kartáčované zlato - 871-160-000-42-55
expedícia do 10 dní580,15 €
Sprchové dvere Mexen Lunar s ľavými pántami 160 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834S-160-050-65-00-L
expedícia do 10 dní518,29 €
Rea Sprchové dvere REA Rapid Slide 160 Chróm REA-K5457
expedícia do 12 dní212,67 €
Pri platbe vopred iba 207,00 €

