ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, chróm UT044T
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, chróm UT044T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044T |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989346 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, otočný, s vyústením, chróm SG201
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Stropná sprcha do podhľadu s dvoma kaskádami, 700x380mm, leštený nerez MS343
expedícia do 8 dní640,06 €
Pri platbe vopred iba 607,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041B
expedícia do 8 dní128,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
1 380,23 €
Pri platbe vopred iba 1 275,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/chróm UT041VBC
expedícia do 8 dní133,37 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €

