ULTRATAP trojprvková stojanková umývadlová batéria, zlato mat UT017TG
ULTRATAP trojprvková stojanková umývadlová batéria, zlato mat UT017TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT017TG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.1350 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989650 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
24,72 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, chróm 3021
expedícia do 8 dní209,56 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
519,08 €
Pri platbe vopred iba 492,00 €
294,88 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €

