VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1400 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1314GX1010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1400 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 75.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908460 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
49,22 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Novaservis Elektrická vykurovacia tyč 200W OT/200
expedícia do 8 dní56,85 €
Pri platbe vopred iba 52,00 €
Elektrická vykurovacia tyč bez termostatu, krútený kábel, 200 W LT90200K
expedícia do 8 dní40,02 €
Pri platbe vopred iba 38,00 €


