VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 GX1511-08
VARIO GOLD jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 GX1511-08
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1511-08 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1100 mm |
| Barva profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Nordic sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 60.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913946141 |
| Záruka | 3 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 GX1511-05
expedícia do 8 dní325,78 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1100 mm
expedícia do 8 dní339,68 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1100 mm GX1511-10
expedícia do 8 dní353,56 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €

