VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
VARIO GOLD jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 1000 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1310GX1016 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Zlatá |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 46.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908583 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 1000 mm GX1510-10
expedícia do 8 dní329,26 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, matné sklo, 1000 mm GX1410GX2215
expedícia do 8 dní335,85 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 1000 mm
expedícia do 8 dní249,38 €
Pri platbe vopred iba 230,00 €

