VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm GX1370-01
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm GX1370-01
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1370-01 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 700 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Jednostěnná pevná |
| Typ výplně | Kouřové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Hmotnost / ks | 31.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913952210 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
69,05 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Polica na walk-in zástenu, 142cm, zlato mat EG1446 59099
expedícia do 8 dní85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
Závesný háčik na sprchovú zástenu, zlato mat 1301-08GB
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-03
expedícia do 8 dní294,18 €
Pri platbe vopred iba 272,00 €
VARIO GOLD MATT sprchová zástena na inštaláciu k stene, matné sklo, 700 mm GX1470-01
expedícia do 8 dní259,80 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €
VARIO WHITE jednodielna sprchová zástena k stene, matné sklo, 700 mm GX1470GX1015
expedícia do 8 dní238,95 €
Pri platbe vopred iba 221,00 €


