VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370GX2210
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, dymové sklo, 700 mm GX1370GX2210
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1370GX2210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Jednostenná Walk |
| Typ výplne | Dymové sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 29.0000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913908798 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | kouřové |
| Systém otvárania | Pevné |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
VARIO CHROME jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-01
expedícia do 8 dní287,23 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena do priestoru, sklo nordic, 700 mm GX1570-09
expedícia do 8 dní328,90 €
Pri platbe vopred iba 304,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €


