VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
VARIO BLACK jednodielna zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GX1270GX1014 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | VARIO |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Čierna mat |
| Tvar | Jednostenná pevná |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 34.0000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913908323 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | černá |
| Typ skla | transparentní |
| Systém otvárania | Pevné |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VARIO prídavný panel 350mm, číre sklo, čierna GX3514
expedícia do 8 dní95,48 €
Pri platbe vopred iba 89,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VARIO GOLD MATT jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, číre sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní228,53 €
Pri platbe vopred iba 211,00 €
VARIO CHROME jednodielna zástena na inštaláciu k stene, dymové sklo, 700 mm
expedícia do 8 dní232,00 €
Pri platbe vopred iba 214,00 €
VARIO BLACK jednodielna sprchová zástena na inštaláciu k stene, sklo nordic, 700 GX1570-06
expedícia do 8 dní252,85 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €


