VEGA doska pod umývadlo 62,5x45cm, dub platin 61204
VEGA doska pod umývadlo 62,5x45cm, dub platin 61204
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG765 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | Desky VEGA |
| Rozměr | 62,5x45 cm |
| Šířka | 625 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hloubka | 450 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913120022 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
VEGA umývadlová skrinka 62x50x43, 6 cm, 2xzásuvka, biela VG064
expedícia do 8 dní213,09 €
Pri platbe vopred iba 203,00 €
Podperná konzola 440x150x20mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks
expedícia do 8 dní51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALTAIR doska pod umývadlo 67,6x45 cm, dub emporio
expedícia do 8 dní74,34 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
ALTAIR doska pod umývadlo 68x45,2 cm, antracit bridlice AI872
expedícia do 8 dní74,34 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
ALTAIR doska pod umývadlo 78,5x45,7 cm, antracit bridlice AI882
expedícia do 8 dní75,87 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €

