VEGA doska pod umývadlo 72,5x45cm, dub platín VG775
VEGA doska pod umývadlo 72,5x45cm, dub platín VG775
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-VG775 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | Dosky VEGA |
| Rozmer | 72,5x45 cm |
| Šírka | 725 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 450 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub platin |
| Materiál | HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.0000 kg |
| EAN | 8590913916519 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
51,08 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
SISTEMA keramické umývadlo 50x42cm, biela 10SF50051
expedícia do 8 dní94,92 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
Keramické umývadlo priemer 40x15 cm, na dosku 49413
expedícia do 8 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 69,00 €


