VERSI nástenná vaňová batéria, bronz RV010/18
VERSI nástenná vaňová batéria, bronz RV010/18
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV010/18 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 213 mm |
| Výška | 111 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Bronz |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987731 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bronz |
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 175cm, bronz FLE10BR
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
ANTEA ručná sprcha, 180mm, mosadz/bronz DOC26
expedícia do 8 dní49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kyoto Walk-in sprchová stena 55 x 200 cm, transparentná 8 mm, biela 800-055-101-20-00
expedícia do 10 dní132,45 €
Mexen Kioto-F L Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaný nikel - 800-055-174-97-00
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s poličkou 55 x 200 cm, priehľadná, kartáčovaná pištoľovo sivá - 800-055-123-66-00
expedícia do 10 dní212,03 €

