VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm RV041
VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm RV041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV041 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 116 mm |
| Výška | 116 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 1.2960 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987748 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, chróm SG203
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, chróm FLEX150
expedícia do 8 dní8,54 €
Pri platbe vopred iba 8,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 423,29 €
Pri platbe vopred iba 1 315,00 €

