VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, čierna mat RV007/15
VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, čierna mat RV007/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RV007/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 325 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 223 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9120 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913987625 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
316,72 €
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat/chróm UT004TBC
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpusť , čierna mat/chróm UT007TBC
expedícia do 8 dní315,02 €
Pri platbe vopred iba 291,00 €

