VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz (LO41863BR) VO042BR
VIENNA podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz (LO41863BR) VO042BR
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VO042BR |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VIENNA |
| Šírka | 110 mm |
| Výška | 160 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Tlakový |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 1.5290 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913866678 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 5 rokov |
| Farba batérie | bronz |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
POWERFLEX opletená sprchová hadica, 150cm, bronz FLE10BRO
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchový systém Hansgrohe Raindance Select E na stenu s termostatickou batériou biela/chróm 27082400
expedícia do 4 dní317,83 €
REA Tom sprchová sada s termostatom brúsená zlatá REA-P5004
expedícia do 12 dní189,01 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
Rea Rob sprchový set s termostatom, chróm REA-P6626
expedícia do 12 dní231,60 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €

