SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna/meď mat WD042PG
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna/meď mat WD042PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD042PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | SOLARIS |
| Průměr | 150 mm |
| Šířka | 150 mm |
| Výška | 150 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Druh přepínače na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.2850 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913959332 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
16,90 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SOLARIS podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna / zlato mat WD042G
expedícia do 8 dní156,30 €
Pri platbe vopred iba 144,00 €
MIXONA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MG041
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
DREAMART podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm DA041
expedícia do 8 dní117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €

