ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UT042VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT042VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 2.8820 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913993329 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041VG
expedícia do 8 dní157,69 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €
468,52 €
Pri platbe vopred iba 433,00 €
141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

