MIXONA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MG041
MIXONA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm MG041
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MG041 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | MIXONA |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913825750 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy hranatý, pevný, s vyústením, chróm SG303
expedícia do 8 dníDržiak sprchy hranatý, otočný, s vyústením, chróm SG301
expedícia do 8 dníPosuvný držiak sprchy s mydelničkou, 810mm, chróm 1206-06
expedícia do 8 dníPodobný tovar
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
expedícia do 8 dníFORATA podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm FT041
expedícia do 8 dníMohlo by vás zaujímať

