PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
PAX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm XA41
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XA41 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | PAX |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890949 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
26,32 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
Držiak sprchy, pevný, s vyústením, chróm SG403
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Podobný tovar
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm PY41
expedícia do 8 dní109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 002,95 €
Pri platbe vopred iba 951,00 €
KIRKÉ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, bronz KI42B
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
141,35 €
Pri platbe vopred iba 131,00 €

