VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela 70119M
VIVA L MONOLITH asymetrická vaňa 170x75x60cm, biela 70119M
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-70119M |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 170x75x60 cm |
| Dĺžka | 1700 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 235.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 39.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000341 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
10,61 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox posuvný sprchovací kút pravý 145 x 110 cm, čierny rám, čierna - 8C2-145-110-70-70-P
expedícia do 10 dní565,40 €
Mexen Exo posuvný sprchovací kút 145 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 8151-145-110-50-00
expedícia do 10 dní418,16 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 145 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8C2-145-110-01-00
expedícia do 10 dní533,03 €


