WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, 3 otvory, biela 4141K1-3
WALDORF keramické umývadlo 80x55cm, 3 otvory, biela 4141K1-3
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-4141K1-3 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Série | WALDORF |
| Rozměr | 80x55 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | ANO |
| Tvar | Retro |
| Hmotnost / ks | 24.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8388777318712 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba keramiky | bílá |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
WALDORF držiak uterákov 40cm, chróm 740890
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 80 cm, priehľadná, chróm - 800-085-202-01-00-080
expedícia do 10 dní359,27 €
Mexen Kioto Sprchová zástena 85 x 70 cm, priehľadná, zlatá - 800-085-202-50-00-070
expedícia do 10 dní368,12 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 85 x 80 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-085-202-04-00-080
expedícia do 10 dní503,58 €


