WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub alabama WA060-3022
WAVE umývadlová skrinka 60x65x47, 8cm, biela/dub alabama WA060-3022
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WA060-3022 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | WAVE |
| Rozmer | 60x65x48 cm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 650 mm |
| Hĺbka | 480 mm |
| Farba | Biela, Hnedá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Zásuvky |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Výbava | Automatické dovretie |
| Součást balení | Bez umývadla |
| Hmotnosť / ks | 14.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913941122 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, čierna mat FA115NE
expedícia do 8 dní41,09 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AVICE umývadlová skrinka 60x50x48cm, biela (AV065) AV065-3030
expedícia do 8 dní310,96 €
Pri platbe vopred iba 295,00 €
344,76 €
Pri platbe vopred iba 327,00 €
206,00 €
Pri platbe vopred iba 195,00 €

