WOODY doska 1100x28x360mm, masív prírodný dub WD116-70
WOODY doska 1100x28x360mm, masív prírodný dub WD116-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD116-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | Desky WOODY |
| Rozměr | 110x2,8x36 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub přírodní |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.4000 kg |
| EAN | 8590913936425 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
181,76 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €

