WOODY doska 900x28x500mm, masív prírodný dub WD090-70
WOODY doska 900x28x500mm, masív prírodný dub WD090-70
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-WD090-70 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | Dosky WOODY |
| Rozmer | 90x2,8x50 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 28 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub prírodní |
| Materiál | Masiv drevo |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 9.5000 kg |
| EAN | 8590913925009 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
Mohlo by vás zaujímať
RINO - A, vysoká bočná skrinka, 2x dvierka, ľavé prevedenie OLNRINO201L
do 10 dní v e-shope195,26 €
ODETTA skrinka spodná dvierková 30x50x43, 5cm, pravá/ľavá, brest bardini DT300-1313
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
243,54 €
Pri platbe vopred iba 240,00 €


