X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, chróm XR732
X-ROUND držiak toaletného papiera, s krytom, chróm XR732
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XR732 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | X-ROUND |
| Rozmer | 136x151x83 mm |
| Šírka | 136 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hĺbka | 83 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držiak toal. papiera |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Hmotnosť / ks | 0.5060 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913883903 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
FLORI držiak toaletného papiera s krytom, chróm RF007
expedícia do 8 dní44,83 €
Pri platbe vopred iba 43,00 €
X-ROUND držiak toaletného papiera s krytom, chróm (104212012) XR702
expedícia do 8 dní37,71 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
X-SQUARE držiak toaletného papiera s krytom, chróm (132112012) XQ700
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 543,47 €
Pri platbe vopred iba 1 426,00 €
1 287,15 €
Pri platbe vopred iba 1 189,00 €

