Zápustné umývadlo nerezové, priemer 355 mm 13029.B
Zápustné umývadlo nerezové, priemer 355 mm 13029.B
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13029.B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 35,5x13 cm |
| Priemer zátky | 355 mm |
| Šírka | 355 mm |
| Výška | 133 mm |
| Hĺbka | 355 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 0.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435368809033 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-H L Duo s pravými pántami 70 x 105 cm, priehľadný, chróm - 8A5L-070L-105P-01-00
expedícia do 10 dní500,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravým pántom 70 x 105 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A5-070L-105P-55-00
expedícia do 10 dní491,80 €
Sprchovací kút Mexen Mist-H Duo s pravými pántami 70 x 105 cm, priehľadný, zlatý - 8A5-070L-105P-50-00
expedícia do 10 dní491,80 €


