Zápustné umývadlo nerezové, priemer 405 mm 13030.B
Zápustné umývadlo nerezové, priemer 405 mm 13030.B
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13030.B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozmer | 40,5x15 cm |
| Priemer zátky | 405 mm |
| Šírka | 405 mm |
| Výška | 152 mm |
| Hĺbka | 405 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Zápustné |
| Typ umývadla | Zápustné umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 1.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8435368809118 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | šedá |
Príslušenstvo
22,68 €
Pri platbe vopred iba 22,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká zátka, 10-80mm, ABS/chróm CV1232 59350
expedícia do 8 dní12,99 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Viera pravé umývadlo na dosku 40 x 21 cm, svetlo šedá matná - 21274061R
expedícia do 10 dní99,30 €
Rea umývadlo na dosku Inga - čierny matný mramor REA-U8006
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €


