Závesný pult s tromi umývadlami 1800x254x550 mm, nerez mat 13071.3.S
Závesný pult s tromi umývadlami 1800x254x550 mm, nerez mat 13071.3.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13071.3.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 180x25,4x55 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Otvor pro baterii | 3 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 16.2000 kg |
| EAN | 8435368809941 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 458,36 €
Pri platbe vopred iba 1 383,00 €
3 340,47 €
Pri platbe vopred iba 3 169,00 €
1 091,91 €
Pri platbe vopred iba 1 036,00 €

