Závesný pult s umývadlom 550x254x550 mm, nerez mat 13071.1.S
Závesný pult s umývadlom 550x254x550 mm, nerez mat 13071.1.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13071.1.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 55x25,4x55 cm |
| Šířka | 550 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hloubka | 550 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-šrouby |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Otvor pro baterii | 1 otvor |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 5.4000 kg |
| EAN | 8435368809927 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 091,91 €
Pri platbe vopred iba 1 036,00 €
2 579,09 €
Pri platbe vopred iba 2 447,00 €
3 340,47 €
Pri platbe vopred iba 3 169,00 €

