Závesný umývací žľab 1200x130x500 mm, nerez mat 13050.12.SP.S
Závesný umývací žľab 1200x130x500 mm, nerez mat 13050.12.SP.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13050.12.SP.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 120x13x50 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Typ umyvadla | Dvojumyvadlo |
| Otvor pro baterii | 2 otvory |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 8.0000 kg |
| EAN | 8435368809651 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KIRKÉ CRYSTAL nástenná sprchová batéria, páčka kryštál, bronz KI11KB
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
Sprchová batéria Novaservis Metalia 58 bez sprchového setu 150 mm čierna 58061/1,5
expedícia do 4 dní109,56 €

