Závesný umývací žľab 3000x130x500 mm, nerez mat 13050.30.SP.S
Závesný umývací žľab 3000x130x500 mm, nerez mat 13050.30.SP.S
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-13050.30.SP.S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 300x13x50 cm |
| Šířka | 3000 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 500 mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Instalace | Nástěnná-konzole |
| Otvor pro baterii | 5 otvorů |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| EAN | 8435368809712 |
| Taric | 94039910 |
| Záruka | 2 roky |
.
Príslušenstvo
49,46 €
Pri platbe vopred iba 47,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Senzorová stojanková batéria 24V DC, chróm PS781
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
1 835,50 €
Pri platbe vopred iba 1 741,00 €
Senzorová stojanková batéria 6V DC (4xAA), chróm PS782
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Nimco Séria 6000 ZR 6992N-26 Kozmetické zväčšovacie zrkadlo chróm
do týždňa v e-shope33,31 €
Pri platbe vopred iba 31,00 €
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €

