ZIG vykurovacie teleso 600x1096 mm, čierna mat ZG611B
ZIG vykurovacie teleso 600x1096 mm, čierna mat ZG611B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ZG611B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ZIG |
| Rozmer | 600x1096 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1096 mm |
| Objem | 5.94 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Dizajnové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 570 mm |
| Výkon | 497 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 12.5700 kg |
| EAN | 8590913926310 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, čierna mat KTX-B-300
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
CUBE pripojovacia sada ventilov ručná rohová, čierna mat CP4510BS
expedícia do 8 dní255,82 €
Pri platbe vopred iba 243,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA LUNGO Bidetová batéria čierna/chróm REA-B0665
expedícia do 12 dní63,55 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €


