ZOOM LINE bočná stena 1000mm, číre sklo ZL3210
ZOOM LINE bočná stena 1000mm, číre sklo ZL3210
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL3210 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 31.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844287 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
140,66 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ZOOM LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312
expedícia do 8 dní447,67 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
SMART polica do sprchy závesná, chróm (104702172) XJ602
expedícia do 8 dní102,83 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1000mm, číre sklo ZL1310
expedícia do 8 dní414,89 €
Pri platbe vopred iba 384,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE bočná stena, 1000 mm, číre sklo TL3010
expedícia do 8 dní254,61 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
EASY LINE bočná stena 1000mm, číre sklo EL3415
expedícia do 8 dní189,05 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €
ALTIS LINE bočná stena 1000mm, číre sklo, výška 2000mm, číre sklo AL6115C
expedícia do 8 dní276,47 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €


