ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
ZOOM LINE bočná stena 900mm, číre sklo ZL3290
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL3290 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Hmotnosť / ks | 28.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913844270 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ZOOM LINE sprchové dvere 800mm, číre sklo ZL1280
expedícia do 8 dní378,46 €
Pri platbe vopred iba 351,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1200mm, číre sklo ZL1312
expedícia do 8 dní447,67 €
Pri platbe vopred iba 415,00 €
ZOOM LINE sprchové dvere 1400mm, číre sklo ZL1314
expedícia do 8 dní473,17 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE bočná stena, 900 mm, číre sklo TL3090
expedícia do 8 dní236,41 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
FORTIS LINE bočná stena 900mm, číre sklo FL3590
expedícia do 8 dní272,83 €
Pri platbe vopred iba 253,00 €
DEEP bočná stena 900x1650mm, číre sklo MD3316
expedícia do 8 dní156,27 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


