Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant ZL1314ZL3270
Zoom Line obdĺžnikový sprchovací kút 1400x700mm L/P variant ZL1314ZL3270
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-ZL1314ZL3270 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | ZOOM LINE |
| Rozmer | 140x70 cm |
| Šírka | 1400 mm |
| Výška | 1900 mm |
| Hĺbka | 700 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Otváracie jednokrídlové |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 620 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 6 mm |
| Vlastnosti | Otváranie von i dovnútra, Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 64.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913902321 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Univerzální |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 650x112x55mm GMO22
expedícia do 8 dní214,41 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMQ32
expedícia do 8 dní204,50 €
Pri platbe vopred iba 191,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 650x130x55 mm GMO12
expedícia do 8 dní207,81 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €
Mohlo by vás zaujímať
THRON LINE ROUND obdĺžnikový sprchovací kút 1500x800mm, okrúhle pojazdy TL1580-5005
expedícia do 8 dní731,79 €
Pri platbe vopred iba 676,00 €
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1400x900 mm, Ľ/P variant AL4112BAL6012B
expedícia do 8 dní846,74 €
Pri platbe vopred iba 782,00 €
Easy Line obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P variant, brick sklo EL1238EL3338
expedícia do 8 dní506,39 €
Pri platbe vopred iba 468,00 €


